Медико-технический колледж
Медициналық-техникалық колледж
Біздің мамандықтар
Қош келдіңіздер

«Медициналық-техникалық колледж» ЖШС бүгінгі таңда Қазақстанның жетекші колледждерінің бірі болып табылады.

Көп жылдық жұмыс тәжірибесі үшін колледж 4 мыңнан астам жоғары білікті орта медицина қызметкерлерін дайындады, практикалық денсаулық сақтауды кадрлармен қамтамасыз етуге айтарлықтай үлес қосады.

Колледжде оқу коммерциялық және бюджеттік негізде жүзеге асырылады.

Мұнда сіз біздің оқу орнымыз туралы барлық қызықты ақпаратты ала аласыз, колледж мамандықтары, қабылдау шарттары туралы біле аласыз, сұрақтар қоя аласыз.

Біз сізді біздің сайтта көргенімізге қуаныштымыз және ұсынылған ақпарат сізге пайдалы болатынына сенімдіміз.

Келесі мамандықтар бойынша мемлекеттік білім гранты:

• 09140200 «Медициналық оптика» біліктілігі 4S09140201 «Медициналық оптика» базасында 11 сынып Орыс тілі;

• 07140600 «медициналық техниканы монтаждау, техникалық қызмет көрсету және жөндеу» біліктілігі 4s07140602 «жабдықты пайдалану және жөндеу жөніндегі Техник» 9-сынып базасында орыс және қазақ тілдерінде оқыту;

• 09130100 «Мейірбике дело» біліктілігі 4s09130103 «жалпы практика медбикесі» 9 және 11 сыныптар негізінде қазақ тілінде оқыту.

• Ортопедиялық Стоматология
  • Мейірбике ісі
  • Стоматология
  • Фармация
  • Медициналық оптика
  • Медициналық техниканы монтаждау, техникалық қызмет көрсету және жөндеу

Біздің колледжге түсу үшін мыналарды ұсыну қажет:

✅ құжаттарды қабылдау туралы өтініш;

✅ білімі туралы құжаттың түпнұсқасы (қосымшасы бар аттестат);

✅ 3х4 см көлеміндегі 6 дана фотосуреттер;

✅ № 075-У нысанындағы медициналық анықтама;

✅ жеке басын куәландыратын құжат (жеке басын сәйкестендіру үшін).

• 1 жыл ақысы 320 000 тг.
  • Төлем ай сайын жүзеге асырылады.

Қаладан тыс Студенттер (әлеуметтік топ) колледжге 75 орын бөлінген «студенттер үйі» жатақханасында тұрады. 1 айда тұру құны — 20 000-25 000 теңге.

• Колледжден колледжге ауысу рәсімі демалыс уақытында өткізіледі.
  • Үміткерлер бас директордың атына байланыс телефон нөмірлерін көрсете отырып өтініш жазады және сынақ кітапшасының көшірмесін қоса береді.
  • Бос орындар болған кезде және комиссияның оң шешімі болған жағдайда үміткермен оқу бөлімінің қызметкерлері байланысады

Байланыс ☎️?

Колледж мекен-жайы:

Астана қ, И. Есенберлина көшесі 16/2

Қабылдау комиссиясы:
Тел.: +7 (717) 238-23-57

Электронды пошта: mtk-astana@mail.ru

press@mtk-nursultan.edu.kz

Instagram: @mtkastana

Қабылдау комиссиясының хатшысы:

Система комментирования SigComments
Өтініш қалдырыңыз

Өтінім нысаны

Үміткер *

Бөлімше *

Статус *

Мамандық *

Пожалуйста, докажите, что вы человек, выбрав чашка.

[_remote_ip]
    [_user_agent]
    [_url]
    [_date]
    [_time]

Астана медицина колледжі 9-11 сыныптан кейін қайда түсуге болады

Құрметті Талапкерлер!

EGOV порталы арқылы құжаттарды тапсыру жөніндегі нұсқаулықпен танысуыңызды сұраймыз.
    Егер оқуға түсуге қатысты қиындықтар мен сұрақтар туындаса , онда қабылдау комиссиясының мамандарына жүгіну керек.

koledjge tusu
    koledjge tusu portal
    koledjge tusu kujattar
    Бейне нұсқаулық. College SmartNation порталы арқылы Қабылдау комиссияға өтініш беру
    College SmartNation порталы арқылы Қабылдауға өтініш жіберу
    талапкерди кабылдау

Неліктен Астанадағы медициналық колледжді таңдау керек?

Егер сіз мектепті бітіріп, болашағыңыз туралы ойласаңыз, Астанадағы медициналық колледжге назар аударуды ұсынамыз. Бірақ неге дәл сол жерде? Мұны анықтайық. Астанадағы медицина колледжі Денсаулық сақтау саласында жоғары білікті білім береді. Оқыту бағдарламасы тек теориялық білімді ғана емес, сонымен қатар болашақ кәсіби қызметте пайдалы болатын практикалық дағдыларды да қамтиды.

9-сыныптан кейін қайда бару керек?

Сіз 9-сыныпты бітіріп, болашағыңыз туралы ойлайсыз, Астанадағы медицина колледжі тамаша таңдау болуы мүмкін. Колледжде сіз болашақта жұмыс табуға көмектесетін медицина саласында кәсіби білім ала аласыз.

Астанадағы медициналық колледждің артықшылықтарының бірі мамандықтардың кең таңдауы болып табылады. Сіз өзіңізге ең қызықты және болашақ жоспарларыңызға сәйкес келетін бағытты таңдай аласыз. Астанадағы медицина колледжі ұсынатын кейбір бағыттарға мейірбике, Ортопедиялық стоматология, стоматология,  Медициналық оптика және медициналық техниканы монтаждау, техникалық қызмет көрсету және жөндеу

9-сыныптан кейінгі медициналық колледж Денсаулық сақтау саласында жоғары білікті білім алғысы келетіндер үшін және медициналық мансапты бастағысы келетіндер үшін жақсы таңдау бола алады. Бұл сондай-ақ бұрын медицинаны мамандық ретінде қарастырмаған, бірақ жаңа және қызықты нәрсені көргісі келетіндер үшін тамаша мүмкіндік болуы мүмкін.

11-сыныптан кейін қайда оқуға түсуге болады?

Егер сіз мектепті бітіріп, кәсіби мансабыңызды бастауға дайын болсаңыз, Астанадағы медициналық-техникалық колледж ЖШС 11-сыныптан кейін оқуға түсу үшін тамаша орын бола алады. Колледжде сіз медицина саласында жоғары білікті білім ала аласыз, бұл сізге болашақта келесі дақтар бойынша жұмыс табуға көмектеседі: мейірбике, ортопедиялық стоматология, стоматология, фармация, медициналық оптика және медициналық техниканы монтаждау, техникалық қызмет көрсету және жөндеу

Астанадағы бал колледжінің басты артықшылықтарының бірі-колледждің серіктестері болып табылатын клиникалар мен ауруханалардың кең желісі. Бұл студенттерге нақты жағдайда практикалық тәжірибе алуға және дағдыларын жетілдіруге мүмкіндік береді.